Tytanowe śrubki

Tytanowe śrubki

Tytanowe śrubki 1024 513 SerwisBAJKA.pl

Tytanowe śrubki – ostatnia rzecz w odchudzaniu roweru gdy całość mamy idealnie skomponowaną pod swoje potrzeby. Właśnie tak było w przypadku Maćka, któremu złożyłem rower idealny. Tu nie było miejsca na kompromisy. Ten sprzęt jeździ na najbardziej znane zagraniczne etapówki (Trans Alp, Cape Epic), więc musiał być sprawdzony. O jego historii przeczytacie u mnie już wkrótce.

santa_cruz_highball_c_29

Enve, Chris King, XTR, Fox, korba z pomiarem mocy. Ostatnią fazą odchudzenia roweru były właśnie wspomniane śruby. Wykręciłem wszystkie możliwe stalowe śrubki i wrzuciłem na wagę. W odróżnieniu od innych serwisów przez wszystkie możliwe rozumiem absolutnie wszystko łącznie z mikroskopijnymi M3 od obudowy manetki. Każda śruba nie będąca z metalu lekkiego poszła do wymiany.

stalowe_sruby_w_rowerze

Korzystam tylko z najlepszych dostępnych rozwiązań, dlatego zamienniki od brytyjskiego Pro-Bolt‘a po chwili już czekały na przykręcenie do roweru.

tytanowe_aluminiowe_sruby_pro_bolt

Wrzuciłem całość na wagę. No właśnie, ile można zaoszczędzić w wycyzelowanym projekcie, jak myślicie? Przyszedł mi do głowy pomysł na małą zabawę. Piszcie w komentarzach ile gramów zrzuciłem, a osoba najbliższa prawdy otrzyma ode mnie drobny gadżet: smycz tuningowej marki Pro-Bolt. A może dorzucę jakieś fajne naklejki? Koszt przesyłki w Polsce pokrywam ja. Odbiór nagrody jest również możliwy osobiście w Warszawie 🙂 Tu na wadze leży blisko 900 złotych:

tytanowe_sruby_pro_bolt

Czekam na Wasze komentarze, zabawa jest prowadzona równolegle na moim facebookowym profilu. Na odpowiedzi czekam do końca tygodnia, każda osoba może “strzelić” tylko raz.

smycz_pro_bolt

8 komentarzy

Leave a Reply

%d bloggers like this: