Serwis

Cichy trzask cyngla manetki. Nasmarowana stalowa zębatka wewnątrz korpusu przesuwa się o jedną pozycję w przód, ciągnąc linkę. Szlifowane włókna sprawnie poruszają się w teflonowym wkładzie pancerza. Linka trafia na opór; pracę zaczyna pantograf przerzutki. Sworznie potraktowane teflonowym olejem pewnie przesuwają korpus pod kolejną koronkę. Kulki w łożyskach kółeczek niewiarygodnie szybko obracają się w czystym, zielonym smarze. Właściwie naoliwiony łańcuch idealnie układa się na kasecie.

Zmiana biegu jest zakończona, ale na tę krótką chwilę pracowało coś jeszcze. Kręciły się łożyska w suporcie, obracały pedały i toczyły piasty. Olej przepływał przez tłumik amortyzatora, dobrą robotę zrobiły hamulce. Na zewnątrz jest 12 stopni, deszcz i błoto chłoszczą każdy zakamarek roweru. Minąłeś właśnie 40-ty km maratonu.

Serwis Bajka to miejsce stworzone dla topowego sprzętu, o który zadbają najlepsi fachowcy. Zajmujemy się egzotyką na polskim rynku, której serwisowanie oprócz wiedzy wymaga użycia specjalistycznych narzędzi oraz chemii. Z markami takimi, jak Chris King, Extralite, Tune czy MCFK stykamy się na codzień, dbając o to, aby przeszły spa z należytym sobie szacunkiem.

Budujemy elitarne koła. Tensometr, frez do obręczy, centrownica z czujnikami zegarowymi czy dobijak do główek szprych to nie szczegóły, a absolutne minimum. Prawdziwymi detalami zajmujemy się w trakcie prac przy Waszych kołach. Profesjonalnie serwisujemy zawieszenie, hamulce, piasty i każdą część, w którą wyposażony jest powierzony nam sprzęt.

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, poświęcając im należytą ilość czasu.