Ask Me Anything

Wy pytacie
My odpowiadamy

Odpowiemy na Wasze pytania

Specjalizacja w rowerach to stale rozwijający się, błyskawiczny proces, za którym nie wszyscy chcą, bądź mogą, nadążyć. Sprzętowa (r)ewolucja wciąż zaskakuje. Inteligentne systemy zawieszenia, elektroniczne napędy, wciąż powstające nowe standardy i rozwiązania wymagają często niestandardowego podejścia do tematu.

Codziennie kontaktujecie się z nami, prosząc o pomoc w sprawach, które niekoniecznie są proste i jednoznaczne. Czy smarować produkty wykonane z włókna węglowego, gdzie warto stosować łożyska ceramiczne i co zrobić, aby dobrze odpowietrzyć hamulce Brake Force One? Nie możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania, dlatego powstał ten dział.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem kontakt@serwisbajka.pl.
Na najciekawsze wiadomości – koniecznie z dopiskiem „AMA” – odpowiemy bezpośrednio tutaj.

aluminiowy bębenek a kaseta

Aluminiowy bębenek a kaseta

Aluminiowy bębenek a kaseta 900 598 SerwisBAJKA.pl

W pierwszym odcinku naszego „AMA” zajmiemy się podstawową kwestią, jednak często przewijającą się wśród zadawanych nam pytań. Łukasz napisał do nas tak:

„Mam mały dylemat. Kupiłem (jeszcze w październiku 2017) koła DT Swiss RR 21 Dicut – wersja pod tarcze. Obecnie posiadam Koła DT Swiss R23 DBCL z  kasetą Shimano 105. Czy aby nie zniszczyć nazbyt bębenka z kół (RR21 który jest wycieniowany i aluminiowy) powinienem wymienić kasetę na model Ultegra czy 105 będzie odpowiednia? Kiedyś słyszałem o zszywkach…”

read more